Naše pořady

Vyberte si pořad podle svého gusta

Maškarní karneval s Elsou a Olafem

Karneval během kterého si děti užijí nejlepší hity z pohádky Ledové království a budou tančit spolu s Elsou a soutěžit s Olafem a rozhodně rozhýbeme i zapojíme do show rodiče, kteří se zaručeně budou bavit stejně jako jejich děti!

Čarodějnická nebo Halloweenská show

Strašidelná show s Ježibabou Pájou Papagájou a Ježidědkem je nabitá kouzelnými písničkami, děsuplnou zábavou a legrací se soutěžemi. Budeme se krásně bát a hlavně si pořádně hrát. Tato show se hodí do mateřských školek i do kulturních domů, a zahrnuje profesionální ozvučení, moderátora, profesionální barevná světla i bublinkovou show.Maškarní karneval s Wonder Pájou Papagájou

Karnevalem bude provázet superhdinka Wonder Pája Papagája. Děti si užijí ty největší karnevalové hity z pohádek a animáčů. Chybět nebudou ani soutěže pro malé i velké superhrdiny !!!

Pája Papagája na svatbu

Určitě víte o čem mluvím !
Na svatbě se rodiče dětí skvěle baví, ale děti sezení u stolu bez jakékoliv akce přestává velmi brzy bavit a přerůstají Vám přes hlavu. Pro tyto případy Vám nabízíme rychlou a účinnou pomoc v podobě 45 - 60ti minutového akčního programu pro Vás i Vaše děti v rozmezí 3 - 12.let. Těšit se můžete na tanečky, hry, soutěže a dětskou mini diskotéku s Broukem Jiříkem, která zvedne ze židlí i rodiče !!!

Vánoční nebo Mikulášská show

Veselá a vánoční atmosférou napěchovaná Andělská show s Pájou Papagájou plná vánočních tanečků a tematických soutěží, kterými provází animátorka v kostýmu anděla. Nechybí ani nadílka a možná přijde i čert!
Grand opening, Road show,
Doprovodný program na festivalech a kulturních akcích

Na přání klienta připravíme slavnostní otevření obchodů, provozoven, dětských hřišť, připravíme komplexní doprovodný program pro děti všech věkových kategorií včetně ozvučení a moderování dle požadovaného tématu.


Dětský den s Elsou a Olafem

který se skládá z tanečně-pohybové show s nejlepšími písničkami a hity prokládané "ledovými" soutěžemi plus z tematického pětiboje o cenu, kterou na konci získá každé dítě.

Workshopy

Workshop aneb dílničky pro šikovné ručičky jsme schopni připravit v rozličných tématech, různorodých prostorech a pro širokou věkovou kategorii dle zadání kompletně na klíč včetně
materiálů a animátorů. Nejčastěji se tematicky opakují tyto:

• Adventní andělský workshop
• Valentýnský workshop
• Workshop ke Dni matek
• Halloweenský nebo 
  Čarodějnický workshop

Maškarní karneval

Maškarní rej s tanečky a předtančením, dětskou mini diskotékou, zábavnými soutěžemi o ceny, profesionálními světelnými efekty a bublinkovou show. Děti si kompletně zabavíme nejen tanečně pohybovými sestavami, ale také soutěžemi, do kterých zapojujeme vždy všechny děti a navíc i rodiče! Dětský maškarní karneval zajišťujeme včetně ozvučení, moderátora, barevných světel, programu a veselé animátorky Páji Papagáji.


Indiánský Dětský den

Po indiánské stezce s indiánkou Pája Papagájou a indiánem Jiříkem je kompletní program Indiánského Dětského dne, kde nechybí veselé indiánské tanečky, soutěže, kvízy a především tematický indiánský pětiboj pro všechny malé indiánky a indiány, na jehož konci každé dítě obdrží dárek za splněné úkoly.

Dětská Mini diskotéka s DJ Broukem Jiříkem a Pájou Papagájou

Dětská Mini diskotéka je akční show pro Vaše děti, ale nejen pro ně. Dokonce i dospěláci se budou skvěle bavit. Brouk Jiřík to rozjede s hity, které děti milují a Pája Papagája je k tomu naučí taneční choreografie které zvládne opravdu každý, včetně rodičů. Super rodinný program plný hudby, tance a zábavy.

Pasování předškoláčků královnou Elsou a Olafem

Program zaměřený na mateřské školy je velice oblíbené , kdy rozloučení s předškoláčky s mateřskou školou provádíme ve velkolepém a slavnostním stylu! Pasování na školáka provede osobně královna Elsa z Ledového království a chybět nebude ani sněhulák Olaf. Na tuto akci jsou srdečně zváni rodiče a paní učitelky. Předškolní děti pasujeme na školáky a rozjedeme rozlučkový mejdan, na který nezapomenou děti, rodiče a ani paní učitelky!!

Pirátské pasování předškoláčků

Pasování předškoláčků pirátkou Pájou Papagájou a pirátem Jiříkem je velkolepé rozloučení s předškoláčky! Pasování na školáka provede osobně pirátka Pája Papagája pomocí svých z balónků vytvarovaných barevných mečů. Každé pasované dítě si svůj meč nechává. Na tuto akci jsou srdečně zváni rodiče a paní učitelky. Předškolní děti pasujeme na školáky a rozjedeme rozlučkový pirátský mejdan, na který nezapomenou děti, rodiče a ani paní učitelky!!